Ebru Şallı, geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden oğlu Pars’ın doğum gününü kutladı

Ebru Şallı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi hüzünlendirdi. Şallı, geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden oğlu Pars’ın doğum gününü için bir paylaşımda bulundu. Ebru Şallı, "Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 09:10
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 09:32
Ebru Şallı, geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden oğlu Pars’ın doğum gününü kutladı

Ebru Şallı'nın, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Pars, iki yıl mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenik düşmüş ve 17 Nisan’da hayatını kaybetmişti. Zor zamanlar geçiren Ebru Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden hayatını kaybeden oğlu Pars’ın doğum gününü yaptığı bir paylaşımla kutladı. 

Ebru Şallı, oğlu Pars ile çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Eski manken, paylaşımına; "Ponçiğim benim, seni çok seviyorum. İyi ki benim oğlum oldun, iyi ki seni doğurdum. Bana yaşattığın her an için sana minnettarım. Her zaman şükrediyorum senin annen olduğum için. 9 yıl ben bir melekle yaşadım. Gerçek bir meleğin nefes aldığını gördüm ben. Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız" notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.