Ebru Şallı: Gayrimenkul zengini olmam gerekiyor

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendisine villa aldığı haberleri için bakın neler söyledi... 

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2021 09:57
Değiştirme Tarihi: 11.05.2021 09:57
Ebru Şallı: Gayrimenkul zengini olmam gerekiyor

Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş'un evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendisine villa aldığı haberlerine karşı şunları söyledi:

“Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana. Uğur’la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de Amerika’da aldı diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın ev almadı.”

Eşiyle evlilik sözleşmesi yaptıklarını da itiraf eden Şallı, “Uğur bana evlilik sözleşmesi imzalattı ama bu kendi aramızda. Herhangi bir resmi noterden imzalanmadı yani. Tek bir maddelik sözleşme. Ama bunun ne olduğunu açıklayamıyorum sizlere maalesef” diye konuştu.

UYKU FELCİ Mİ? 

Şallı, uyku felci olduğu haberlerini de yalanladı: “Son bir yıldır iyi uyuyamıyordum. Bu haber çok konuşuldu. Haber çıktıktan sonra hatta bizim Uğur’la aramızda çok komik bir konuşma geçti, ‘o sen değil miydin’ dedim ona. Çünkü Uğur uyku felci oldu. Her hastanede uyku bozuklukları diye bir merkez var. Sorunu bulmak için sizi makinelere bağlıyorlar. Ama oraya ben değil, Uğur gitti. Hatta randevusunu ben aldım. Bir gece orada uyudu.”