Ebru Şallı: Emekli hayatına geçiyorum

Önceki akşam Yeniköy'de eşi Uğur akkuş ile birlikte görüntülenen Ebru Şallı, Bodrum’a yerleştiğini söyleyerek, emekli hayatına geçeceğini anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 09:56
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 10:01
Ebru Şallı: Emekli hayatına geçiyorum

Önceki akşam objektiflere yansıyan Ebru Şallı muhabirlere, "Çalışmayı çok seviyorum ama biraz emekli hayatına geçeceğim galiba gideceğiz geleceğiz ama orada yaşarız diye düşünüyorum" dedi. Bir jean markasının koleksiyon hazırlayan Şallı, "Çalışmalar beni yaşadığım bu kötü süreçten sonra güzel oyalıyor. Esasında yine koleksiyonları mı yapıyorum çalışıyorum yani bir yandan devam ediyorum” açıklamasını yaptı. 

"ARAMAYAN KALMADI"

Sezen Aksu'nun oğlu Pars'ın mezarının yanına iki kedi yuvası yaptırmasına Şallı, "Herkese gönülden teşekkür ediyorum herkes yanımda oldu. Çok kalplerinden hissettiler ben de kalbimden hissettim aramayan hiç kimse kalmadı. Cumhurbaşkanımızdan bütün siyasiler herkes bir sesimi duydu. Tabii ki Sezen'in benim için çok çok çok ayrı bir yeri var. Arıyor da her zaman destek oluyor bana” diye konuştu. 

"DİZİ TEKLİFLERİ GELİYOR"

Dizi teklifleri aldığını da belirten Ebru Şallı, “Çağırıyorlar bir çok proje oluyor. Bakalım belki olur bende ancak kendime geliyorum” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.