Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ebru Şallı'dan Arda Turan'a teşekkür mesajı

Ebru Şallı'dan Arda Turan'a teşekkür mesajı

Ebru Şallı, ünlü futbolcu Arda Turan'a Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne yaptığı yardımlardan dolayı sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti.

20.09.2016 10:24

Ünlü futbolcu Arda Turan'dan alkşlanacak hareket! Arda Turan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne 10 adet akülü tekerli sandalye bağışladı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne gizlice tekerlekli sandalye bağışında bulunan Turan'ın bu yardımı derneğin sözcüsü olan ünlü sunucu Ebru Şallı'nın önceki gün yaptığı paylaşımlaortaya çıktı. Dernek bünyesindeki gençlere pilates dersleri vererek ağrılarından kurtulmalarını sağlayan Şallı, Arda Turan'a şu sözlerle teşekkür etti:

Çok mutlu bir haber paylaşıp örnek bir davranışla güne başlamak istedim. Gönüllü görev aldığım Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezi'ne milli gururumuz Arda Turan'ın yapmış olduğu büyük desteklerden dolayı ona teşekkürlerimizi sunuyoruz."

ebru şallıdan arda turana teşekkür

Instagram'dan duyurdu
Derneğin sözcüsü olan Ebru Şallı da pilates dersleri vererek omurilik ağrısı çeken gençlere destek vermişti. Güzel sunucu, Arda Turan'ın gizlice yaptığı yardımı da Instagram sayfasından takipçilerine duyurdu.

Bu yardımı ilk değil
Yıldız futbolcu daha önce de Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içindeki Adalet Anaokulu'nda eğitim alan çocukların yemek masraflarını karşılamıştı. 

Soma'daki maden faciasında babalarını kaybeden çocuklara da La Liga şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi için aldığı primleri bağışlayan Turan, ayrıca bölgeye bir ilkokul ve lise yaptırmak için kolları sıvamıştı.

Yorumlar | 0
üye profil