Ebru Polat: Sevgilim bana ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan ayrılırım

Ebru Polat: Sevgilim bana ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan ayrılırım
Yayınlanma Tarihi: 12.06.2019 15:26 | Değiştirme Tarihi: 12.06.2019 15:26

Şarkıcı Ebru Polat, katıldığı canlı yayında çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Polat, evlilik hazırlığı yaptığı kişinin evli ve çocuklu birisi olduğunu öğrendiği anlarla ilgili ayrıntıları anlattı. Açıklamalar sunucuları da bir hayli şaşırttı.

Ebru Polat, katıldığı canlı yayında özel hayatına ilişkin bilinmeyen detayları paylaştı. Yeni şarkısı 'Madam' ile yaza giriş için hazırlık yapan Polat, bu şarkıyı eski sevgilisine yazdığını söyledi ve şöyle devam etti: "Madam şarkısını yaşadığım bir olayın ardından yazdım. 6-7 ay çok ciddi bir birlikteliğim oldu. Evleneceğiz. Mükemmel bir insan buldum sandım. O kadar düzgün ki karakteri. Ağzından saçma sapan bir cümle çıkmaz. Efendi, kibar bir insan. Saygılı. Bana kendimi prenses gibi hissettiren bir insanla beraberdim. 32 yaşındaydı. 'Bekardır' diye düşünüyordum.

"ARKADAŞIMDAN EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM"

24 saat beraber olduğum insanın evli olduğunu öğrendim. 2 çocuğunun olduğunu öğrendim. Şoka girdim. Bir arkadaş ortamında oturuyorduk. 'Erkek arkadaşın nereli?' dediler. Her yerde onu anlatıyordum. Seviyorum, bekliyorum falan. 'Falanca yerli' dedim. 'Aa biz de oralıyız' dediler. Kimin nesi diye sordular. Söyledim. 'Ebru Hanım bir şey söyleyeceğiz ama o evli. İki de çocuğu var' dediler. 'Mümkün değil' dedim inanmadım. Fotoğraflarını gösterdiler. Sonra ona mesaj attım. 'Bu delikanlılıkta kaçıncı seviye' dedim, 'Hatalar karşılıklı yapıldı' dedi. Yıkıldım."

"SEVGİLİM UÇAKTA EKONOMİ SINIFINDAN BİLET ALIRSA AYRILIRIM"

Bir evlilikte olmazsa olmazlarını söyleyen Polat, isteklerini de şöyle sıraladı: "Evlilik sözleşmesi yapmadan hayatta evlenmem. Onca zaman çalışıp çabalayacağım, bir şeyler yapacağım. Sonra hepsi gidecek. Yok öyle bir şey! Sevgilim bana ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan ayrılırım. Business Class olmayan, baştan sona ekonomi olan uçakta problem yok. Business Class varsa asla ekonomi uçmam."