Ebru Polat kendisine yapılan yorumu görünce çılgına döndü!

Ebru Polat kendisine yapılan yorumu görünce çılgına döndü!
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 10:15
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 12:02

Şimdilerde Dubai'de tatil yapan Ebru Polat, yeni sevgilisi için "Parası için o adamla birliktesin" diyenlere çektiği video ile "Ben artık paralı adam kovalayacak biri değilim, saygılı olacaksınız. Salak mısınız ya" diyerek öfke kustu.

Verdiği cesur pozlar ve dobra oluşuyla adından söz ettiren Ebru Polat, ailesiyle Dubai'de tatil yapıyor. Her anını takipçileriyle paylaşan Polat, yeni sevgilisi hakkında gelen yorumlar ateş püskürdü.

"SALAK MISINIZ YA SİZ"

Dubai'de yaşayan erkek arkadaşıyla zaman geçiren ancak yüzünü bir türlü göstermeyen Ebru Polat, kendisini yeni takip eden kişilerin "Parası için o adamla birliktesin" yorumlarına Instagram hesabından video çekerek sert çıktı. Polat, hikaye kısmından yaptığı açıklamalarında şunları söyledi:

"Benim sevenlerim asla öyle şeyler konuşmaz. Çünkü benim eşek gibi çalıştığımı çok iyi biliyorlar. Fakat takipçim sayım iki günde iki kat falan arttı ve saçma sapan yorumlar da geliyor. Mesela 'Zengin adam buldu'... Lan siz beni hiç tanımıyorsunuz. Zenginlik derken? Bende yeterince her şey var. Şu saatten sonra öyle şeylere ihtiyacım mı kalmış? Salak mısınız ya siz? Benim 4 tane şirketim var, şarkıcılık mesleğim var, her hafta konserlerim var. Artık ben öyle paralı adam kovalayacak durumda değilim ki zaten. Hiç ihtiyacım yok üçle çapar beşle bölerim kusura bakmayın. Ben sadece hava atmayı sevmiyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.

"ZENGİN ADAM KOVALASAM DA HAKKIMDIR FISTIK GİBİ KIZIM"

"Ben öyle malını mülkünü gösteren bir tip değilim. O yüzden beni tanımayanlar ve yeni takip edenler saygılı olacaksınız, böyle bir dünya yok. Kimse bana artık bu tür şeyler söyleyemez geçti o işler. Atı alan Üsküdar'ı geçti canım eşek gibi çalışıyorum ben. Zengin adam kovalamıyorum. Kovalasam da hakkımdır valla fıstık gibi güzel, eğitimli, başarılı bir kızım. Her şey hakkım ben. Ayrıca bu saatten sonra zengin adamlar beni kovalar."

(Haberler)