Ebru Polat Instagram'dan gelen soruları yanıtladı: Direkt deli numarası yapıyorum.

Sosyal medya hesabından kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Ebru Polat, samimi açıklamalara imza attı. Bir erkekten vazgeçtiğini hissetirmek için deli numarası yaptığını ifade eden Ebru Polat, bunun dışında da, sorunlu pozlar verdiğini, sorunlu bir insanla kimsenin birlikte olmak istemediğini dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 11:22
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 11:22
Ebru Polat Instagram'dan gelen soruları yanıtladı: Direkt deli numarası yapıyorum.

Yaptığı açıklamalarla ve paylaşımlarla sık sık magazin gündemini meşgul eden Ebru Polat, yöneltilen soruları yanıtladı. İşte Ebru Polat'ın sorulara verdiği cevaplar...

Bir erkeğe vazgeçtiğini nasıl hissettirirsin?

Direkt deli numarası yapıyorum. Ya da hep böyle sorunlu pozları veriyorum. Zaten sorunlu bir insanla kimse kalmak istemiyor. Emin ol ki, sen iyiyken herkes yanında. Problemin, derdin sıkıntın varsa herkes kaçıyor. Kolaylıkla bir erkeği kaçırmanın yolu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sizi ne zaman gelinlikle göreceğiz?

Beni gelinlikle görüp ne yapacaksınız. Evlensem ne olacak, evlenmesem ne olacak? Boyun göğe mi erecek? İnsanlar bence çocuk yapmak istiyorsa evlenmeliler. Çocuk yapmak istemiyorsan evlensen de olur, evlenmesen de diye düşünüyorum. Bilmiyorum, yanlış olabilir.

Nasıl bu kadar güçlü olabiliyorsunuz?

Çünkü güçlü olmaktan başka çarem yok. Alternatif yok ki... Güçlü olmak zorundasın. Senin de güçlü olmaktan başka çaren yok. Sen kendine değer vermezsen, güçlü hissetmezsen kimse sana değer vermez ve zayıf olduğun için seni ezerler.

Haber ile ilgili metin girin!.

En büyük korkunu bize itiraf et!

En büyük korkum mu? Yok... Sadece Allah!