Ebru Polat Ezhel şarkısıyla dans edip Instagram hesabından paylaştı

Şarkıcı Ebru Polat, Ezhel'in Murda ile yaptığı AYA düetini dinleyip kendinden geçti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başaran Ebru Polat, dans şovuyla yine konuşulmaya devam etti. 

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 10:28
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 14:46

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarla sık sık magazin gündemini meşgul etmeyi başaran Ebru Polat, son paylaşımıyla yine konuşulmayı başardı. Ezhel'in AYA şarkısında dans eden Ebru Polat, o anları sosyal medya hesabından takipçeleriyle paylaştı. 

Altın rengi parlak bir mini elbise giyen Ebru Polat, Murda ve Ezhel'in Aya isimli şarkısında dans etti. Polat, kalça hareketleriyle izleyenleri şaşkına çevirdi.

'KADİR İNANIR BENİM AMCAM' DEMİŞTİ

Ebru Polat geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında usta oyuncu Kadir İnanır ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaparak, Kadir İnanır'ın kendisinin amcası olabileceğini söylemişti. 

Kadir İnanır'la ilgili bir haberi izledikten sonra flaş bir iddia ortaya atan 36 yaşındaki şarkıcı, "Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler" dedi.

"Kadir İnanır'la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca 'Kadir İnanır senin amcan' diye öğretti bana."

"Kadir İnanır'ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum."

"12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. 'Amcam mı acaba?' diye çok merak ediyorum."

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi.

2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yaptı.

İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz'dir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan "Çok Geç"’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan "Çok Geç" şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu'nun "Seni Yerler" şarkısını da tekrar yorumladı. 2009 yılında "Kalp Ayazı" albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu'nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat'ın sözü ve müziği kendine ait olan "Delikanlı Kız" şarkısı da yer aldı.

2011'de "Dinle 2011" albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına yorumladı. Ayrıca albümde "Mutlu Ol Yeter" ve "Artık Sevmeyeceğim" şarkılarının cover'larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde "Olanlar Oldu" single'ını sundu. 2012'de "Kaçın Kurasıyım" EP'sini yayımladı. Sözlerini Aysel Gürel'in müziğini Mehmet Erbil Savaş'ın yaptığı "Hani Dünya Tatlısı" şarkısını tekrar yorumladı.

2013 yılında ise "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'larını piyasaya sürdü. 2015'te ise "Çilli Bom" şarkısını tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan'da 9 şarkının yer aldığı "9 Hit" albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onur, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.