Ebru İlhan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Ebru İlhan hakkındaki bilgiler

Ebru İlhan, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, dört jüriyi döndürmeyi başardı. Ebru İlhan’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Ebru İlhan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 23:38
Değiştirme Tarihi: 09.10.2021 23:38
Ebru İlhan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Ebru İlhan hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Ebru İlhan, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Ebru İlhan hakkındaki bilgiler…

EBRU İLHAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Ebru İlhan, 33 yaşında. Yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Gölbaşı’nda özel salonları olduğunu söyleyen yarışmacı, müzisyenlik yapıyor. Düğün müziği yapıyor.

Müziğin tamamen aile hayatında olduğunu söyleyen Ebru İlhan, babasının yazdığını, annesinin söylediğini belirtti. Kardeşi, kuzeni, amcasının birer müzisyen olduğunu söyledi.

Ses kadar görüntünün önemli olduğunu söyleyen Ebru İlhan, bundan üç sene önce tüp mide ameliyatı geçirmiş. Böylece 130 kilodan 76 kiloya inmiş.

Beş ay önce nişanlanan yarışmacı, beş ay sonra evleneceğini belirtti.

Ebru İlhan, Instagram’da “ebruilhannofficial” kullanıcı adıyla yer alıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Ebru İlhan, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Gitme Turnam Gitme adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için, Beyaz, Murat Boz’u bloklarken Oğuzhan Koç, Ebru Gündeş’i blokladı. Murat Boz’un da bloklandığı turda, yarışmacı kendisi için dönen jüri üyelerinden Ebru İlhan’ın tercihi Oğuzhan Koç oldu.