Ebru Has kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen son yarışmacı Ebru Has kimdir, kaç yaşında?

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef'te bu akşamın son kazanan ismi Ebru Has oldu. Final turunun son oyununda, yaratıcılık oyunu oynandı. Şeftalinin ana ürün olduğu bu oyunda Ebru Has, MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna giren 16. yarışmacı oldu. 16 Ağustos Pazar akşamı MasterChef'in 27. bölümünde Ebru Has, şeflerin oybirliği ile verilen karar sonunda MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı olma hakkını kazandı. Peki, MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 00:33
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 00:33
Ebru Has kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen son yarışmacı Ebru Has kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye'de bu akşam ana kadroya giren 16.  ve son isim Ebru Has oldu. Final turunun son gününde yaratıcılık oyununda en iyi tabağı çıkaran Ebru Has, ismi yazılı önlüğü kazandı ve MasterChef 2020 kadrosuna girmeyi başardı. Böylece MasterChef  Türkiye’de kadroya giren son isim de belli oldu. Peki, MasterChef Ebru Has kimdir? MasterChef Ebru Has kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

EBRU HAS KİMDİR?

Ebru Has, 28 yaşında. Aşçılık yapıyor. Aynı zamanda voleybol geçmişi var. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gördü ve bunu atlattı. Tüm şeflerin evet oyunu almayı başaran yarışmacı, MasterChef’te üçlü düello turuna çıkmayı başardı.

FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?

29 Temmuz 2020 tarihli MasterChef Türkiye’de üçlü düelloların ilk grubunda Ebru Has, Eylem Gür ve Emre Aykaç ile karşı karşıya geldi. Şefler, bu yarışmacılardan Meksika’nın meşhur tatlısı Churros yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Süre sonunda Eylem Gür tatlıyı hazırlayamazken Emre Aykaç tam olarak bir Churros çıkaramadı. İçlerinden Churros tatlısına en yakın tabağı hazırlayan isim Ebru Has oldu ve böylece MasterChef’te final turuna kaldı.