Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab neden boşanma kararı aldı?

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab neden boşanma kararı aldı?

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Boşanma haberlerini doğrulayan çiftin bu açıklamaların ardından 25 gün geçmesine rağmen ikilinin herhangi birinden boşanmak için başvuruda bulunmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Ebru Gündeş ve Reza Zarrab boşanmaktan

17.10.2016 10:52

Bunun üzerine ortaya yeni bir iddia oraya atıldı. Söylentilere göre ikili boşanma kararını inatlaşma uğruna aldı, Zarrab'ın tutuklandığı sırada Gündeş, kızı Alara'yı da alarak Türkiye'ye göndü ve bir daha Amerika'ya gitmeyerek eşini yalnız bıraktı.

Güzel şarkıcı, eşi Reza Zarrab'ın 'kızımı çok özledim Amerika'ya getirsin' teklifini de reddedince iyice yalnız kalan Zarrab hapishanede bunalıma girdi. "Ebru yanıma gelmiyorsa ben de onu telefonla bile aramam" diye rest çekip boşanma kararı aldı.

TEKRAR EVLENİRLER

Çifte yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, herhangi bir boşanma talebinde bulunmayan Ebru ve Reza Zarrab boşansa bile, Reza'nın tutukluluk süreci bittikten sonra çiftin yeniden evlenebileceğini söyledi.

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil