Ebru Cündübeyoğlu'ndan tartışma yaratacak sözler! "Eliniz yüzünüz düzgünse..."

1970 Türkiye Güzeli Hülya Cündübeyoğlu'nun kızı Ebru Cündübeyoğlu, önceki akşam 'Aykut Enişte 2' filminin galasında görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Cündübeyoğlu, komedi oyunculuğu hakkındaki ilginç açıklamasıyla dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2021 09:08
Değiştirme Tarihi: 01.12.2021 09:08
Ebru Cündübeyoğlu'ndan tartışma yaratacak sözler! 'Eliniz yüzünüz düzgünse...'

1993 yılında Türkiye Dördüncü Güzeli seçilen ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, önceki akşam 'Aykut Enişte 2' filminin galasında objektiflere yansıdı. Basın mensuplarıyla konuşan Cündübeyoğlu, komedi filmleri ve komedi oyunculuğu ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Tiyatro yapmaya devam ettiğini söyleyen 47 yaşındaki güzel oyuncu, komedi oyunculuğunun drama göre daha zor olduğunu ifade edip şöyle konuştu:

"KOMEDİ YAPMAYI SEVİYORUM" 

"Komedi filmlerinin gişeleri daha fazla, daha çok bu tip işler yapılıyor. Ben de komedi yapmayı seviyorum. Televizyonda daha çok seviyorum komediyi, daha fazla olmalı..."

"Komedi zor iş, ağlama daha büyük ortak bir payda. Hepimiz aynı şeylere ağlayıp üzülüyoruz ama gülmeye iş gelince herkesin güldüğü şeyler, algısı ve espriler birbirinden farklı oluyor. Komedi yapmak daha zor."

Ayrım yapmadığını söyleyen Cündübeyoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Bana gelen işler arasında komedi daha ağır basıyor. Hiç şikayetçi değilim bundan..."

"GÜLME KREDİM VAR"

"Eliniz yüzünüz düzgünse, belli şekil şemaliniz varsa komedi yapmak gittikçe zorlaşıyor, bu klişeyi kırdığım için kendi adama çok mutluyum. Gülme kredim var seyircilerde. Keza tiyatroda hala güldürmeyi seviyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin