Ebru aslan gibi iki çocuk annesi

Ebru aslan gibi iki çocuk annesi

Ebru Şallı'nın üzerine çok gidildiğini söyleyen Sinan Akçıl: "Ebru; kimsenin peşinde koşmaz, kimseyi kıskandırmak için bir hareket yapmaz. Aslanlar gibi iki çocuk annesi..." dedi

Eski sevgilisi Ebru Şallı'ya yazdığı mektupla gündem yaratan Sinan Akçıl, önceki gün Çağla Şıkel ile Alişan'ın sunduğu 'Her Şey Dahil' programına konuk oldu. Cem Yılmaz ile ilişkisi konuşulan Ebru Şallı'nın üzerine çok gidildiğini söyleyen Akçıl, şöyle konuştu: "Ebru; kimsenin peşinde koşmaz, kimseyi kıskandırmak için bir hareket yapmaz. Aslanlar gibi iki çocuk annesi... Çok değer verdiğim bir insan. Üç yıl ilişki yaşadık ama şu anda görüşmüyoruz, düşmanlığımız da yok. Tüm bunların başlangıç sebebi, benim hatalarım oldu."

'10 DAKİKADA YAZDIM'Ayrılıklarının ardından Şallı'ya yazdığı mektupla ilgili de konuşan ünlü müzisyen, "Ebru'nun benim için yaptığı fedekarlıklar görülsün diye bir mektup yazdım. Mektubu, uçakta şarkı dinlerken, samimi duygularımla 10 dakikada yazdım. Ona teşekkür etmek istediğim için de basına verdim" diye konuştu. (Günaydın) 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 21/09/2016 07:50:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin