Ebrar Karakurt'un sevgilisi paylaştı! Renkli tulumu adeta olay oldu

Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt ve sevgilisinin paylaşımları sosyal medyada olay yaratmaya devam ediyor. Türkiye'nin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Ebrar Karakurt'un renkli tulumu olay oldu. Sevgilisinin isteğiyle unicornlu tulum giyen Ebrar'ı görenler beğeni yağdırdı.

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2021 18:54
Değiştirme Tarihi: 12.12.2021 18:54
Ebrar Karakurt'un sevgilisi paylaştı! Renkli tulumu adeta olay oldu

Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Igor Gorgonzola Novara takımına transfer olan milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Ebrar Karakurt'un kız arkadaşının yaptığı paylaşım herkesi güldürdü.

İtalya'da kız arkadaşı ile birlikte yaşayan Ebrar Karakurt Noel paylaşımlarıyla dikkat çekerken ilginç bir kostüm denemesi yaptı. Sevgilisinin isteğiyle unicornlu tulum giyen Ebrar'ı görenler beğeni yağdırdı.

kmkmk

TÜRKİYE'DE EN ÇOK ARANAN İSİMLERDEN

Benzer tulumu Ebrar'ın sevgilisi İmge de giydi ve paylaştı. Genç kadın paylaşıma ise "Herkesin kombinine laf yaptıktan sonra yaptığım kombin" notunu düştü.

Ekran Alıntısı

Ebrar Karakurt bu paylaşımı sosyal medyasında paylaştıktan sonra ise Türkiye'de en çok aranan ikinci isim olduğunu öğrendi. Karakurt bu haberi de "Tam benlik hareket" notuyla paylaştı.

6dod

İlgili Sayfalar: Magazin