Duygu Üstünbaş'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı

Duygu Üstünbaş'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı
Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 10:31 | Değiştirme Tarihi: 08.11.2019 13:06

Sen Anlat Karadeniz'de 'Esma' karakterine hayat veren genç oyuncu Duygu Üstünbaş, gerçek hayatta bambaşka biri! Sen Anlat Karadeniz dizisiyle tanıdığımız genç oyuncu Duygu Üstünbaş, dizide üstlendiği 'Avukat Esma' rolüyle izleyicinin gönlünü kazandı.

Haksızlığa tahammül edemeyen güçlü karakteriyle kendini kısa sürede sevdiren Üstünbaş, dizi dışındaki görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Instagram'da 125 bin takipçisi olan Üstünbaş, gerçek hayatta da tıpkı dizideki gibi genç bir avukat.

Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu.

Dizide tesettürlü bir karakter olan Esma'yı canlandıran genç oyuncu, sosyal medyada, dizideki imajından oldukça farklı bir imaja sahip.

Duygu Üstünbaş'ın Instagram'daki fotoğraflarına, ''Kapalı halin daha güzel'' gibi bir yığın yorum gelse de, çiçeği burnunda oyuncuyu her türlü güzel bulan hayranları da mevcut.

1990 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Duygu Üstünbaş, aslen Ankara doğumlu.Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.Eğitim hayatını, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı bölümü ile devam ettirdi. Kurnaz Aşıklar, Fırtına ve Kayıp El isimli tiyatro oyunlarında sahne alan güzel oyuncu, ayrıca sıkı bir Beşiktaş taraftarı.

Haber ile ilgili metin girin!.