Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Duygu Sarışın'ın yüzü yandı iddiası

Duygu Sarışın'ın yüzü yandı iddiası

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alan Duygu Sarışın'ın, dizi çekimleri sırasında yüzünün yandığı yönündeki iddialara açıklama geldi.

13.11.2017 08:08

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde 'Burcu Hoca' karakterini canlandıran Duygu Sarışın'ın sette yüzü yandığı iddia edildi. İddiaların üzerine Ay Yapım'dan açıklama geldi. İşte o açıklama...

Sabah'ın haberine göre, 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde rol alan genç oyuncu Duygu Sarışın, dizi çekimleri sırasında büyük bir talihsizlik yaşadı; yüzü yandı. Ekip, çekimleri iptal edip genç oyuncuyu Bağcılar Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Acil müdahale yapılan Sarışın, ardından plastik cerrahiye sevkedildi. Şok olay nedeniyle dizinin o günkü çekimleri iptal edildi.

Ay Yapım'dan açıklama
Ancak iddiaların ardından Ay Yapım bir açıklama yaptı ve olayın gerçekleri yansıtmadığını belirtti. İşte o açıklama...

"Bugün medyada Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında yer alan haberle ilgili şirketimiz tarafından yapılan resmi açıklama aşağıda yer almaktadır. Gösterdiğiniz ilgi ve özen için şimdiden teşekkür ederiz.

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile büyük beğeni toplayan  Ufak Tefek Cinayetler Dizi setinde Duygu Sarışın’ın kaza geçirdiğine ilişkin çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Setimizde herhangi gibi bir oyuncumuz ya da çalışanımız kaza geçirmemiştir.

Ancak başrol oyuncularımızdan Tülin Özen geçen hafta evinde ufak bir kaza atlatmış ve setine ara verilmiştir.Evinde dinlenen güzel oyuncu hızla iyileşerek sağlığına kavuşmaktadır." 

Yorumlar | 0
üye profil