Duygu Özaslan taytlı pozlarıyla olay oldu! Fit vücudunu sergiledi...

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan, Instagramdan paylaştığı taytlı pozlarıyla sosyal medyayı adeta salladı. Fit vücudunu takipçilerine sergileyen Duygu Özaslan'ın fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuldu.

Yayınlanma Tarihi: 22.12.2020 12:05
Değiştirme Tarihi: 22.12.2020 12:05
Duygu Özaslan taytlı pozlarıyla olay oldu! Fit vücudunu sergiledi...

Can Maxim Mutaf ile ilişkisini dolu dizgin sürdürmeye devam eden Duygu Özaslan, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Bir dönem bikinili kareleri çok konuşulan YouTuber Duygu Özaslan, son zamanlarda zayıf hallerini paylaşınca takipçilerinden eleştiri toplamıştı.

Özaslan, bir takipçisinin, "Bulimia'dan yakınan biri olarak, yarattığın bu 'fake' (sahte) vücut modeliyle birçok genç kızı buna sürüklüyorsun" yorumuna, "Artık fotoğraflarımla oynamıyorum. Çok ciddi spor yapıp, kilo verdim. Kusura bakmayın ama azmimle gurur duyuyorum" yanıtını vermiş ve olay olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sıkı bir diyet ve spor programı olan Duygu Özaslan spor salonundan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Duygu Özaslan son olarak yabancı fenomenlere özendi ve taytlı karelerini paylaşıp kalçalarını sergiledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özarslan'ın taytlı pozlarına takipçilerinden yorum yağdı. Bazı takipçileri ünlü fenomenin hala fotoğraflarla oynadığını iddia iddia ederken bazıları da çok zayıfladığını söyledi.

İlgili Sayfalar: Magazin