Duygu Çetinkaya'dan Eser West'in sinir krizi olayına dikkat çeken yorum!

Duygu Çetinkaya Survivor 2017'de Eser West'in sinir krizi geçirdiği anları yorumladı. Çetinkaya, kendisinin de yarışmadayken aynı şeyleri yaşadığını söyledi.

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı'nda mücadele eden Eser West dokunulmazlık oyununa giderken teknede sinir krizi geçirmiş ve Eser'i arkadaşları sakinleştirmişti.

Daha önce Survivor'da yarışan Duygu Çetinkaya Aramızda Kalmasın'ın canlı yayınında dikkat çeken bir itirafta bulundu. 

Çetinkaya, Survivor döneminde kendisinin de benzer bir durum yaşadığını söyledi.

"Ben de ağlaya ağlaya gitmiştim"
Duygu Çetinkaya, Eser'in yaşadığı zor anları, "O bir sürat teknesi. Sürat teknesinde, oturdukları yerde yumuşak bir şey yok. Demir gibi bir şeyin üzerinde oturuyorlar. 1 saat 20 dakika falan yolculuk yapmak zorundalar. Ve teknenin yavaşlama gibi bir ihtimali yok. Çok açıkta oldukları için ve sürekli dalga yememek için teknenin büyük bir hız alması gerekiyor. Ve sürekli zıplıyorlar. Zaten kalkmışsın, yemek yok, aç bela atmışsın kendini tekneye. Muhtemelen deniz de tuttuysa artık böyle. Bizim zamanımızda bir iki kez ben de ağlaya ağlaya gitmiştim. Bitmiyor çünkü yol. Hem açsın, hem o vurma. Kalçalarımız mahvoluyordu. Bir de oturacak yer de bulamamış çok fena" diye yorumladı.

Yorumlar | 3
üye profil
LEYLA OZDEMIR 10 ay önce
ESER WEST BABY. )))
misafir 10 ay önce
oy bana ait değildir yüksel uçarındır...
Volkan Kurtuluş 10 ay önce
bu survivor resmen çin işkencesi böyle zorluklar yaşatmaları çok yanlışş.... :-(