Durumu ağırlaşan Hakan Ural sevenlerinden dua istemişti: Son durumunu program partneri açıkladı

Sunucu ve oyuncu Hakan Ural sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerinden ve sevenlerinden dua istemişti. Hakan Ural sağlık durumuyla ilgili ilk yaptığı açıklamada 'Allah'tan bir mani olmazsa pazartesi beraberiz' demiş, ancak arkasından yaptığı açıklamada 'Süreç her geçen gün daha zorlaştı. Dualarınızı eksik etmeyin' ifadelerini kullanmıştı. Ural'ın sunuculuğunu yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programından yeni bir açıklama geldi ve sunucunun corona virüse yakalandığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 11:36
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 11:43
Durumu ağırlaşan Hakan Ural sevenlerinden dua istemişti: Son durumunu program partneri açıkladı

‘Neler Oluyor Hayatta’ programından yapılan açıklamada sunucu Hakan Ural’ın corona virüsüne yakalandığı duyuruldu.

Açıklamada şu ifadelere yerildi:

“Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, sağlık sorunları nedeniyle bir süreliğine programa ara vermiştir. Grip belirtileriyle başlayan süreçte PCR testleri negatif çıkmış, ancak ardından pozitife dönmüştür. Hakan Ural’ın Covid-19 tedavisi şu an tedbir amaçlı hastanede devam etmektedir. Sağlık durumu gün geçtikçe iyiye gitmektedir.”

Haber ile ilgili metin girin!.


Programın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı, Hakan Ural'ın hastalığını canlı yayında açıkladı. Hakan Ural'ın koronavirüse yakalandığını duyuran Namlı, şunları dile getirdi:

"Hakan en kısa sürede burada olacak. Aklınızın takılacağı hiçbir şey yok. Hakan'a malesef Covid-19 tanısı konuldu ama sağlığı çok iyi. Yaptırdığı bütün testler negatif çıktı. Semptomlar artınca pozitife döndü. Kontrol amaçlı hastanede tedavisi devam ediyor. Birkaç gün içinde burada koltuğunda olacak."

“İYİ DEMEKLE ERKEN DAVRANMIŞIZ”

Hakan Ural ,Instagram hesabından sağlık durumuna ilişkin yaptığı ilk açıklamada “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat Allah'ın izniyle iyiyim. Arayan soran tüm dost arkadaşlara teşekkür ederim. Her işte bir hayır vardır. Allah'tan bir mani olmazsa pazartesi beraberiz. Sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” demişti.

Daha sonra durumu ağırlaşan Ural, yeniden yaptığı paylaşımda “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullanmıştı. 

İlgili Sayfalar: Magazin