Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'tan çarpıcı açıklama: Anne ve babam hapse girmeli

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. Britney Spears, "Bana vasilik sürecinde eziyet eden annemle babam hapse girmeli. Her gün uyandığımda ailemin, vasiliği fırsat bilerek bana yaşattıklarını nasıl yapabildikleri sorusu karşısında aklım başımdan gidiyor." ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 16:30
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 16:30
Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'tan çarpıcı açıklama: Anne ve babam hapse girmeli

Jamie Spears, Britney Spears'ın vasiliğini alarak 13 yıl boyunca kızının 60 milyon dolarlık servetini ve hayatını kontrol etmesinin ardından ünlü şarkıcı tarafından mahkemeye verildi. Mahkeme geçtiğimiz haftalarda karara bağlandı. Ünlü şarkıcı özgürlüğüne kavuştu.

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklamada bulunan Spears, şunları söyledi:

"Bana vasilik sürecinde eziyet eden annemle babam hapse girmeli. Her gün uyandığımda ailemin, vasiliği fırsat bilerek bana yaşattıklarını nasıl yapabildikleri sorusu karşısında aklım başımdan gidiyor. Yaşadıklarım çok moral bozucu ve aşağılayıcıydı! Bana yaptıkları için hapiste olmalarını gerektiren kötü şeylerden bahsetmiyorum bile. Evet, kiliseye giden annem de bu suçlamalarıma dahil."

İlgili Sayfalar: Magazin