Dünyaca ünlü oyuncu kendi kobralarının saldırısına uğradı

ABD'li yıldız oyuncu Nicolas Cage sahibi olduğu iki kral kobralarının saldırısına uğradı. Cage "Sırtlarını göstererek beni hipnotize etmeye ve daha sonra bana saldırmaya çalışıyorlardı" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.08.2019 15:22
Değiştirme Tarihi: 08.08.2019 15:22
Dünyaca ünlü oyuncu kendi kobralarının saldırısına uğradı

40'dan fazla filmde rol alan Amerikalı oyuncu Nicolas Cage, sahibi olduğu iki kral kobranın kendini öldürmeye çalıştığını söyledi. Yıldız oyuncu kobralarının kendisini yalnızca öldürmeye çalışmadığını, aynı zamanda oyunculuğunu etkilediğini de söyledi.

"SIRTLARINI GÖSTEREREK BENİ HİPNOTİZE ETMEYE ÇALIŞIYORLARDI"

New York Times'a konuşan oyuncu "İki tane kral kobram vardı ve mutlu değillerdi. Sırtlarını göstererek beni hipnotize etmeye ve daha sonra bana saldırmaya çalışıyorlardı" dedi. Cage, katıldığı Late Show with David Letterman'da "yaşadığı mahalle kobralara sahip olmasından pek hoşlanmadığı için" onları daha sonra bir hayvanat bahçesine verdiğini açıkladığını da röportajdaki sözlerine ekledi.

"HAYVANLAR İLHAM ALABİLECEĞİNİZ VARLIKLAR"

Kobraların oyunculuğunu etkileyip etkilemediği sorusuna ise Cage şu yanıtı verdi:

"Kobralar mı, kesinlikle. Yan yana yürüdükleri kişiyi hipnotize etmeye çalışırlar. Ghost Rider: Spirit of Vengeance'da oynadığım karakter de saldırı düzenlemeden önce bunu yapıyordu. Hayvanlar ilham alabileceğiniz eğlenceli varlıklar. Aslında dili sürekli hızlı bir şekilde dışarı çıkan Joker karakterini canlandırırken Heath Ledger'ın sürüngelere ait hareketler yaptığını düşünüyorum."

BUZDOLABINDAKİ SİHİRLİ MANTARLARI YEMEYE ÇALIŞTI

Uzun ve çeşitli konular içeren röportajında Cage, kedisinin buzdolabında duran sihirli mantarları yemek için sürekli çabaladığından da bahsetti. Cage "Onları çok seviyordu. Ben de daha sonra 'sanırım bunu yapacağım' dedim. Bu çok huzur veren ve güzel bir deneyimdi. Ancak mantarları daha sonra attım" dedi.