Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson koronavirüse yakalandı

Dünyanın en çok kazanan ABD'li ünlü oyuncu Dwayne Johnson yaklaşık üç hafta önce yaptırdığı koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Johnson, kendisi ve ailesinin koronavirüse yakalandığını belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 09:37
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 09:37
Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson koronavirüse yakalandı

Dünyanın en çok tanınan ve en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan ünlü film yıldızı Dwayne Johnson, kendisinin ve ailesinin koronavirüse yakalandığını duyurdu.

48 yaşındaki aktör, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yaklaşık üç hafta önce yapılan test sonuçlarının pozitif çıktığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

‘YAŞADIĞIM EN ZOR ŞEYLERDEN BİRİ’

Geçmişte Amerikan güreşi de yapan ve pek çok sakatlık atlatan Johnson, hastalık süreciyle ilgili, “Sizinle son 3 haftadır yaşadığım şeyleri paylaşmak istedim. Karım Lauren, ben ve iki kızımız coronaya yakalandık. Şunu söyleyebilirim ki, bu yaşadığım en zor şeylerden biriydi. Geçmişte pek çok şey atlattım ama corona bunların hepsinden daha farklıydı” dedi.

Tüm ailesinin birden hastalığa yakalanmasının kendisini sarstığını ifade eden Johnson, an itibarıyla iyileşme sürecinde olduklarını söylerken, herkesi ailesi ve kendisini koruma çağrısında bulundu.