Dünyaca ünlü isimden Burcu Biricik'e övgü dolu sözler: Şimdiye kadar gördüğüm...

Şu sıralar Camdaki Kız dizisindeki rolünün yanı sıra Netflix'te yayınlanan Fatma'daki performansıyla da kendinden söz ettiren oyuncu Burcu Biricik'e, dünyaca ünlü isimden övgü dolu sözler geldi. Fatma'daki rolüyle şöhreti ülke sınırlarını aşan Burcu Biricik'e, Kanadalı gazeteci Jack Todd, 'Şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri' yorumunu yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 09:43
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 09:43
Dünyaca ünlü isimden Burcu Biricik'e övgü dolu sözler: Şimdiye kadar gördüğüm...

Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve şimdi de Netflix'teki Fatma dizisine damga vuran Burcu Biricik, buradaki rolüyle herkesin beğenisini kazandı. 

Oyuncu, istemeden de olsa pek çok kişiyi öldüren temizlikçi bir kadına hayat verdiği Fatma dizisinin Netflix'te yayınlanması ile birlikte, dünyanın farklı ülkelerinden de övgü dolu yorumlar ve mesajlar alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Burcu Biricik'ten övgüyle bahseden isimlerden biri de Kanadalı gazeteci Jack Todd oldu. Fatma'yı seyreden ünlü gazeteci, sosyal medya hesabından ayrıntılı bir paylaşım yaparak,  "Türk oyuncu Burcu Biricik'in Fatma'da Netflix'teki performansı, şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri. Tüm prodüksiyon birinci sınıf ve sonuç son derece yoğun bir dram. Kendinize nefes almayı hatırlatmanız gereken türden" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Güzel oyuncu Burcu Biricik ise Todd'un bu tweet'ini retweet ederek emoji ile teşekkürlerini iletti.

Haber ile ilgili metin girin!.