Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Düğün günü stresini azaltmanın yolları

Düğün günü stresini azaltmanın yolları

Düğün günü stresinin nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu stresli ve bir o kadar da heyecanlı günü sorunsuz bir şekilde geçirmek için size bazı önerilerimiz var.

26.06.2016 13:34

Düğün için geri sayımlar sona erdi ve o büyük gün geldi çattı. Bugüne kadar hazırlıklardan bir şey anlamamış olabilirsiniz ama saatler sonra bambaşka bir hayata başlıyor olacaksınız. Bunun heyecanı ve stresi bir yandan gelen davetliler ve düğününüzün nasıl geçeceği stresi diğer yandan sizi ele geçirmiş durumda. Peki, bugünün stresini azaltmanın bir yolu var mı? Elbette var!

 

 

1- Stresten çıkan sivilceleriniz var ise bir gece önceden sivilcenin üzerine bir buz koyup işi kolayca çözebilirsiniz.

2- Uykunuzu almaya özen göstermelisiniz. Uykusuzluk stresinizi ikiye katlayacaktır!

3- O gün kuaför, fotoğraf çekimi, davetliler derken yemek yemeye fırsatınız olmayabilir. Yanınıza fındık, fıstık ve birkaç enerji verecek  atıştırmalık yiyeceklerden almalısınız.

4- Magnezyum strese birebir iyi gelir. O gün daha rahat ve huzurlu olmak için magnezyumlu yiyecekler tüketebilirsiniz.

5- O gün tüm strese, heyecana ve olumsuz olan her şeye rağmen kocaman bir gülümsemeniz suratınızdan eksik olmasın. Kafanıza her şeyi takmayın ve anın, günün tadını çıkarın. Bugünü bir daha yaşamayacaksınız ve seneler sonra dahi o gün yaşadıklarınız aklınızdan çıkmayacak. Gülümsemek insan için en iyi terapidir, unutmayın!

 

dugun.com Tarafından hazırlanmıştır.
 

Yorumlar | 0
üye profil