Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dudak uçuklatan balayı!

Dudak uçuklatan balayı!

5 Ağustos'ta gizlice evlenen Justin Theroux ile Jennifer Aniston, Bora Bora Adaları'nda balayı yapıyor.

19.08.2015 21:54

ABD'li oyuncu Jennifer Aniston, 5 Ağustos'ta gizlice evlendiği Justin Theroux ile Bora Bora Adası'ndaki Four Seasons villalarında tatil yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gecelik konaklama ücretinin 12 bin 500 dolar (36 bin 130 TL) olduğu üç odalı bir villada kalan çift, güneşin ve denizin tadını çıkarıyor.

Romantik çiftin kahvaltısı, her sabah bir kano eşliğinde adaya getiriliyor. İsterlerse villalarında, isterlerse deniz kenarında kahvaltı yaparak güne başlayan çift, öğleden sonra otelin birçok ödül alan SPA'sında vakit geçiriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

İkiliye arkadaşları da eşlik ediyor. ABD'li oyuncular Courteney Cox, Jason Bateman ve Chelsea Handler, otel bünyesindeki villalarda kalıyor.

Jennifer Aniston, katıldığı bir televizyon programında  Justin Theroux için "Beni korkutmaya bayılıyor. Bu konuda çok yaratıcı" demişti: "Bir keresinde evdeki elektrikleri kesip beni korkutmak için 20 dakika tuvalette beklemişti."

Haber ile ilgili metin girin!.

Eşini yere göğe sığdıramayan güzel oyuncu, konuşmasını "Yaptığı her şeyde çok başarılı. Muhteşem bir oyuncu, muhteşem bir komedi yazarı ve çok iyi bir sanatçı..." diyor.

Yorumlar | 0
üye profil