Dr. Resul Yaman'dan uyarı: Titizlikle gerçekleştirilmeli

Saç ekim işlemleri titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir diyen Dr. Resul Yaman bu işlemi yıllardır profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dr. Resul Yaman işlem öncesi ve sonrasında yaşanabilecek büyük problemlere ilişkin açıklamada bulundu. İşte o açıklamanın detayları…

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2021 09:12
Değiştirme Tarihi: 29.06.2021 09:12
Dr. Resul Yaman'dan uyarı: Titizlikle gerçekleştirilmeli

Saç ekim işlemlerinin 6 adım da gerçekleştirildiğini belirten Dr. Resul Yaman bu konuya ilişkin püf noktaları açıkladı. Ön hazırlık, sterilizasyon ve anestezi, saç kökü toplanması, saç köklerinin yerleştirilecek kanal açılması, saç köklerinin ekilmesi, pansuman ve bilgilendirme konusuna dikkat çekti.

Bu işlemler gerçekleştirilirken tercih edilen yönteme uygun olarak adımlar atılmalıdır. Saç ekim tekniklerinde önemli olan en önemli konu hijyendir. Saç derisinde herhangi bir enfeksiyon durumu oluşması tüm işlemin başarısız olmasına neden olabilir. Boya tekniği bu zamana kadarki bulunmuş en gelişmiş saç ekim tekniğidir şeklinde açıklamada bulunan Dr. Resul Yaman bugüne kadar ki vermiş olduğu hizmetlerde hiçbir problem yaşamadığından ve klinik olarak hassasiyet gösterilen tüm konuların üzerinde titizlikle duyduklarından bahsetti.

İlgili Sayfalar: Magazin