Dr. Mehmet Öz Hollywood'daki Şöhret Yolu'na adını yazdıracak ilk Türk oldu

Dünyaca ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Dr. Mehmet Öz'ün adı Hollywood Şöhret Yolu'nda yer alacak. Açıklama, Hollywood Walk of Fame Başkanı Ellen K. ve Hollywood Ticaret Odası Başkanı ve Ceo'su Rana Ghadban tarafından yapıldı. Böylelikle Şöhretler Yolu listesie ilk kez bir Türk'ün adı yazılmış olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2020 11:50
Değiştirme Tarihi: 20.06.2020 11:50
Dr. Mehmet Öz Hollywood'daki Şöhret Yolu'na adını yazdıracak ilk Türk oldu

Hollywood Şöhret Yolu 2021 yıldızları arasında ilk kez bir Türk yer aldı. Her yıl 10 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği Hollywood Şöhret Yolu'na Dr. Mehmet Öz'ün de adı yazılacak. Bu konuda ilk Türk olma unvanını elde edecek olan Dr. Mehmet Öz, uzun yıllardır ülkede yaptığı televizyon programıyla herkesin beğenisini kazanmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hollywood Şöhret Yolu 2021 yıldızları arasında Josh Brolin, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Zac Efron, Giancarlo Giannini, Shia LaBeouf, Jimmy Smits, Naomi Watts, Ali McGraw ve Ryan O'Neal yer alıyor.

Televizyon kategorisinde Dr. Mehmet Öz ile birlikte yer alan ünlüler arasında ise Nick Cannon, Courteney Cox, Marla Gibbs, Jenifer Lewis, Laura Linney, Yargıç Greg Mathis, Dr.Mehmet Oz, Sarah Paulson, Peter Roth ve Christian Slater bulunuyor.