Doya Moda’da kim elendi? 2 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti nedir?

Doya Doya Moda’da bugün nefes kesen bir haftanın finali heyecanı ekranlara geldi! Yarışmacılar, günün konseptine uyumlu en iyi kombin ile jürinin karşısına çıkmak için kıyasıya rekabet ederken günün sonunda haftanın birincisi ve eleneni yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı! Peki, 2 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda’da kim haftanın birincisi oldu? Günün birincisi kim oldu? Kim elendi? İşte, Doya Doya Moda’ya veda eden isim…

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 18:31
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 15:44
Doya Moda’da kim elendi? 2 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti nedir?

Doya Doya Moda'da eleme heyecanı bugün stüdyoda heyecanı zirveye taşıdı! Haftanın finalinde şıklıklarını yarıştıran yarışmacılar, istenilen konsepte göre farklı kombinler yaparak kıyafetlerini jürilerin beğenisine sundu. Peki, 2 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Altın kolyeyi kim kazandı? 2 Ekim Doya Doya Moda'ya kim veda etti? Hepsi ve daha fazlası yeni bölümün akabinde habermizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda 2 Ekim bölümünde yine büyük bir heyecan vardı. Haftanın finalinde kim birinci olacak kim olmayacak büyük bir merakla cevabını arıyordu. Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da haftanın birinicisini açıkladı. Tüm hafta boyunca topladığı puanlar sonucu Doya Doya Moda'da birinci olarak altın kolye ve bilekliğin sahibi olan yarışmacı Sabiha oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına çıkan 3 yarışmacı Rümeysa, Rabia ve Zeynep oldu. Jürilerden Kemal Doğulu, potadan çıkan ilk ismin Rabia olduğunu duyurdu. Ardınan Rümeysa ile Zeynep, Kemal Doğulu'nun yapacağı açıklamaya kilitlendi... Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da elenen yarışmacının Zeynep olduğunu açıkladı.

2 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA’DA GÜNÜN KONSEPTİ NEYDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti "sonbahar kreasyonunda moda dergisi kapak kızı" olarak belirlendi ve yarışmacılara bu konsept için 700 TL bütçe verildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 EKİM DOYA DOYA MODA ÖDÜLÜ NE OLACAK?

Doya Doya Moda’da haftanın birincisi altın kolyenin sahibi olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇEN HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ? HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU? (25 EYLÜL)

Doya Doya Moda’da geçen haftanın finalinde stüdyoda tansiyon yine yükseldi. Birbirinden farklı renkler ile yeni bölümde podyumu canlandıran yarışmacılar, günün ve haftanın birincisi olmak için kıran kırana mücadele etti. 25 Eylül Cuma günü Doya Doya Moda'dan elenen yarışmacı ve haftanın birincisi belli oldu.

Bu hafta ise büyük bir rekabete sahne olan Doya Doya Moda'da Rabia hem altın kolye hem de bileklik kazanarak haftanın birincisi olmaya hak kazandı.

Haftanın finalinde Nur, Rümeysa ve Zeynep eleme potasına girdi. Doya Doya Moda'da haftanın finalinde yarışmaya veda eden isim Nur İşlek oldu...

Haber ile ilgili metin girin!.

25 EYLÜL DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİNİN ÖDÜLÜ NE OLARAK BELİRLENMİŞTİ?

Doya Doya Moda’da bu haftanın birincisi Rabia altın kolye ve bilekliğin sahibi oldu. Elenen isim olan Nur ise hayallerinin yarışmasına veda etti.