Doya Doya Moda’da kim elendi? 9 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti...

Doya Doya Moda'da kim elendi? Kim birinci oldu? Sevilen yarışma Doya Doya Moda'nın son bölümünde bu sorular cevaplarını buldu. Doya Doya Moda'da yarışmacılar, bu hafta belirlenen konsept çerçevesinde en başarılı kombini hazırlamak için kıran kırana bir mücadele verdi. TV8 ekranlarının ilgi ile takip edilen yarışması Doya Doya Moda'da her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi yarışmaya veda ederken; bir yarışmacı da haftanın birincisi olarak ödülün sahibi oldu... Bu hafta Doya Doya Moda'da kimin elendiğini ve haftanın birincisinin kim olduğunu yarışmanın sıkı takipçileri şimdiden sorgulamaya başladı! Peki, 9 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi kim oldu? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 18:12
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 18:16
Doya Doya Moda’da kim elendi? 9 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti...

Doya Doya Moda'da bir final heyecanı daha ekrana gelirken; bu hafta kimin elendiği ve kimin birinci olduğu merak edilenler arasında şimdiden yerini aldı! TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda'da bugünün konsepti belli oldu ve yarışmacılar için şıklık yarışı başladı! Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi, kim birinci oldu? Doya Doya Moda'da birincilik ödülü ne oldu? İşte, 9 Ekim Cuma Doya Doya Moda'ya dair merak edilenler...

Haber ile ilgili metin girin!.

9 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA’DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti  "erkek kardeşine kız isteme" olarak belirlendi ve yarışmacılar, bu konsepte uygun bir kombin ile jürinin karşısına geçmek için alışverişe başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

9 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bugün haftanın finalinde oldukça çekişmeli geçen bir şıklık yarışı daha geride kalırken; 9 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda’da birinci olan ismin ve elenen yarışmacının kim olduğu yeni bölümün ardından belli oldu. Hafta boyu topladığı 114 puan ile, altın kolyenin ve bilekliğin sahibi olan yarışmacı Doya Doy Moda Özde oldu. 

BU HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın en çok merak edilen konusu da Doya Doya Moda son bölümünde cevabını buldu. Yarışmanın jürisi Kemal Doğulu, bu hafta eleme potasında 5 yarışmacının olduğunu söylerek isimleri tek tek saydı. Birben ve haftanın şampiyonu Özde hariç, diğer tüm yarışmacıları podyuma çağıran Kemal Doğulu, elenen ismin Aslı olduğunu açıkladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

9 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA ÖDÜLÜ NE OLACAK?

Doya Doya Moda’da bugünün birincisi altın kolyenin sahibi olacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ? (2 EKİM CUMA)

Doya Doya Moda'da geçen hafta eleme potasına çıkan 3 yarışmacı Rümeysa, Rabia ve Zeynep oldu. Jürilerden Kemal Doğulu, potadan çıkan ilk ismin Rabia olduğunu açıkladı. Ardınan Rümeysa ile Zeynep, Kemal Doğulu'nun yapacağı açıklamaya kilitlendi... Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da elenen yarışmacının Zeynep olduğunu açıkladı.