Doya Doya Moda’da kim elendi? 25 Eylül Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti!

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve yarışmadan elenen isim bugün belli olacak! TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen ve büyük beden yarışmacıların şıklık mücadelesi verdiği moda programı Doya Doya Moda'da 25 Eylül Cuma günü yaşanan mücadelenin kazananı şimdiden merak edilenler arasında yerini aldı. Her hafta değişen final konseptinin ne olduğu, yarışmadan bugün kimin eleneceği sorgulanmaya devam ederken, merak edilen her şey yeni bölümde cevabını buldu... Peki, 25 Eylül Doya Doya Moda'dan kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 18:33
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 18:43
Doya Doya Moda’da kim elendi? 25 Eylül Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti!

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde heyecan doruğa çıktı, bu hafta birinci olacak yarışmacı ve elenecek isim yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in jüri koltuğuna oturduğu moda yarışmasında, bu haftanın konsepti de belli oldu. Peki, 25 Eylül Cuma günü Doya Doya Moda konsepti ne olarak belirlendi? Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? 

Haber ile ilgili metin girin!.

25 EYLÜL CUMA DOYA DOYA MODA’DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti  "en yakın arkadaşın nikah şahidi" olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

25 EYLÜL CUMA DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bugün haftanın finalinde stüdyoda tansiyon yine yükseldi. Birbirinden farklı renkler ile yeni bölümde podyumu canlandıran yarışmacılar, günün ve haftanın birincisi olmak için kıran kırana mücadele etti. 25 Eylül Cuma günü Doya Doya Moda'dan elenen yarışmacı ve haftanın birincisi belli oldu.

Bu hafta ise büyük bir rekabete sahne olan Doya Doya Moda'da Rabia hem altın kolye hem de bileklik kazanarak haftanın birincisi olmaya hak kazandı.

Haftanın finalinde Nur, Rümeysa ve Zeynep eleme potasına girdi. Doya Doya Moda'da haftanın finalinde yarışmaya veda eden isim Nur İşlek oldu...

Haber ile ilgili metin girin!.

25 EYLÜL DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİNİN ÖDÜLÜ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda’da bu haftanın birincisi Rabia altın kolye ve bilekliğin sahibi oldu. Elenen isim olan Nur ise hayallerinin yarışmasına veda etti.

GEÇEN HAFTA (18 EYLÜL CUMA) DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Geçen haftanın finalinde karşı karşıya gelen yarışmacılar, oldukça farklı bir konsept ile hazırlanırken; jürilerin beğenisini kazanarak günün birincisini belirlemek için adeta şıklıklarını yarıştırdı. 

Geçen hafta, toplam 107 puan ile, birinci Rabia oldu. Eleme potasına giren isimler ise Nur, Birben ve Zeynep olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sonrasında, jüri kararına göre elemeden muaf tutulan Zeynep derin bir nefes alırken; günün sonunda Doya Doya Moda'da elenen yarışmacı Nur oldu fakat Kemal Doğulu sonrasında bunun şaka olduğunu söyledi ve yarışmacıya bir hak daha tanıdıklarını belirtti. Böylece geçen hafta kimse Doya Doya Moda'da elenmedi.