Doya Doya Moda’da kim elendi? 18 Eylül Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti!

Doya Doya Moda’da bugün de her haftanın finalinde olduğu gibi yine kıyasıya bir mücadele ekranlara geldi. Haftanın finalinde yarışmacılar, günün konseptine uygun en iyi kombin ile jürinin karşısına çıkmak için kıyasıya rekabete devam ederken günün sonunda haftanın birincisinin ve elenenin kim olduğu yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı! Peki, 18 Eylül Cuma günü Doya Doya Moda’da kim kazandı? Günün birincisi kim oldu? Kim elendi? Doya Doya Moda’ya veda eden bugün belli oldu...

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 16:38
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 16:50
Doya Doya Moda’da kim elendi? 18 Eylül Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu? Günün konsepti!

Doya Doya Moda’da bugün haftanın finalinde nefesler tutuldu ve stüdyoda oldukça renkli anlar ekrana geldi. İstenilen konsepte uygun giyinen ve en başarılı kombin ile günün puanlamasında "haftanın birincisi olan yarışmacı kim? 18 Eylül Doya Doya Moda’da kim elendi?" soruları yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı! İşte, elenen yarışmacı ve haftanın birincisi...

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

18 EYLÜL DOYA DOYA MODA'DA FİNAL KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Bugün alışverişlerini Taksim'de tamamlayan yarışmacılar, bugün "Latin Amerika pembe dizi karakterleri gibi"  giyinecekler. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

18 EYLÜL CUMA DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Haftanın finalinde karşı karşıya gelen yarışmacılar, oldukça farklı bir konsept ile stüdyoya hazırlanırken; jürilerin beğenisini kazanarak günün birincisini belirlemek için adeta şıklıklarını yarıştırdı. 

Haftalık toplam 107 puan ile, birinci Rabia oldu.

Bu hafta eleme potasına giren isimler ise Nur, Birben ve Zeynep olarak belirlendi.

Sonrasında, jüri kararına göre elemeden muaf tutulan Zeynep derin bir nefes alırken; günün sonunda Doya Doya Moda'da elenen yarışmacı Nur oldu fakat Kemal Doğulu sonrasında bunun şaka olduğunu söyledi ve yarışmacıya bir hak daha tanıdıklarını belirtti. Böylece bu hafta kimse elenmedi.

18 EYLÜL DOYA DOYA MODA ÖDÜLÜ NEYDİ?

Doya Doya Moda’da bugün haftanın birincisine verilen ödül altın kolye olarak belirlendi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'YA VEDA EDEN YARIŞMACI KİMDİ? (11 EYLÜL)

Birben, Rabia ve Neslihan'ın girdiği eleme potasından çıkan ilk isim Rabia oldu. Birben ve Neslihan arasında yarışmaya veda eden isim, yarışmaya yeni katılan Neslihan oldu ve Neslihan, Doya Doya Moda'dan elendi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'DA ALTIN KOLYEYİ KİM KAZANDI? HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU? (11 EYLÜL)

Geçtiğimiz hafta, haftanın birincisi 97 puanla Sabiha Küçükislamoğlu oldu ve Sabiha yarışmada ikinci kez kolyeyi kazanarak bu mutluluğu bir daha yaşadı.