Doya Doya Moda’da kim elendi? 16 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da bugün haftanın finali ekrana geldi ve hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın birincisi olurken; en düşük puanı alan yarışmacılar eleme potasına gitti. Günün sonunda jürinin belirlediği isim bu hafta Doya Doya Moda'ya veda etti. Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğuna oturduğu, Türkiye'nin en sevilen moda programlarından Doya Doya Moda'da 16 Ekim Cuma günü kim elendi? Haftanın birincisi olarak altın kolyenin sahibi olacak yarışmacı kim oldu? Hepsi ve daha fazlası yeni bölümün ardından haberimizde yer alıyor...

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 18:20
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 18:20
Doya Doya Moda’da kim elendi? 16 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da haftanın son gününde eleme heyecanı yine doruğa çıktı ve haftanın birincisinin belli olmasının ardından; yarışmaya veda eden isim açıklandı. TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından Doya Doya Moda' da günün konseptine uygun en başarılı konsepti hazırlayan yarışmacı kim oldu? 16 Ekim Cuma Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte Haftanın birincisi ve altın kolyenin sahibine dair detaylar...

16 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Bütün hafta toplanan puanlar sonucunda, Doya Doya Moda'nın haftaki kazananı belli oldu. Yarışmanın jüri üyesi Kemal Doğulu, haftanın birincisinin Doya Doya Moda Birben olduğunu belirtti. Birben, bu haftanın birinciliğini 98 puanla elde etti. Birben, haftanın birincisi olduğunu öğrendikten sonra büyük mutluluk yaşadı. Birben, 'Çok mutluyum, sesim titriyor şu an, toplam 12 hafta, 3 ay olmuştu. Bu haftadan sonra her hafta birinci olacağım' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ? BU HAFTA KİM GİTTİ?

Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da Birben'e haftanın ödülünü verdikten sonra, eleme potasına kalan isimlerini açıkladı. Doya Doya Moda'da eleme potasına kalan isimler Rümeysa, Sabiha ve Nazlı oldu. Yarışmada bir hafta daha kalacak ilk isim Rümeysa oldu. Kemal Doğulu daha sonra yaptığı açıklama ile potadan çıkan diğer ismin de Sabiha olduğunu ifade etti. Doya Doya Moda'da böylece elenen isim Doya Doya Moda Nazlı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

16 EKİM CUMA DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti "baby shower" olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ? (9 EKİM CUMA)

Doya Doya Moda’da geçen haftanın finalinde oldukça çekişmeli geçen bir şıklık yarışı daha geride kalırken; 9 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda’da birinci olan ismin ve elenen yarışmacının kim olduğu yeni bölümün ardından belli oldu. Hafta boyu topladığı 114 puan ile, altın kolyenin ve bilekliğin sahibi olan yarışmacı Doya Doy Moda Özde oldu.

Doya Doya Moda'da haftanın en çok merak edilen bir diğer konu da cevabını buldu. Yarışmanın jürisi Kemal Doğulu, eleme potasında 5 yarışmacının olduğunu söylerek isimleri tek tek saydı. Birben ve haftanın şampiyonu Özde hariç, diğer tüm yarışmacıları podyuma çağıran Kemal Doğulu, elenen ismin Aslı olduğunu açıkladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.