Doya Doya Moda yeni sezon bugün ne zaman saat kaçta başlayacak?

Doya Doya Moda'da yeni sezon için geri sayım başladı ve sevilen yarışmacının takipçileri yeni sezon için artık heyecanla bekliyor. Geçtiğimiz sezonu 3 Temmuz 2020 Cuma günü tamamlanan Doya Doya Moda'da yeni sezon bugün hız kesmeden başlıyor. Yeni yarışmacıların kimler olacağı oldukça merak edilirken, Doya Doya Moda'da yeni sezonun saat kaçta başlayacağı da sorgulanan konular arasında yer alıyor. Peki, Doya Doya Moda yeni sezon bugün saat kaçta başlayacak? Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 13:19
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 13:19
Doya Doya Moda yeni sezon bugün ne zaman saat kaçta başlayacak?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kilitleyen büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'da yeni sezon heyecanı bugün başlıyor. Geçtiğimiz sezon büyük bir beğebniyle takip edilen Doya Doya Moda'da yeni sezonun nasıl olacağı merak edilenler arasında. Peki, Doya Doya Moda'da yeni sezon saat jkaçta başlayacak?

DOYA DOYA MODA YENİ SEZON SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Doya Doya Moda'da büyük heyecan bugün TV8 ekranlarında yeniden başlayacak. Doya Doya Moda'da geçtiğimiz sezonun şampiyonu Betül olmuştu, bu sezon ise neler yaşanacağı merakla beklenirken, yeni sezon saati de izleyiciler tarafından merak edildi. Doya Doya Moda'da yeni sezon bugün saat 13.00'da TV8 ekranlarında sizlerle olacak.

GEÇTİĞİMİZ SEZONUN ŞAMPİYONU KİM OLDU?

İlk puanlamada sırasıyla 7, 7, 8, 8 puan alarak; toplam 144 puan ile büyük finalin 4.sü Hanzade oldu!

İkinci puanlamada sırasıyla 10,10,10,10 puan alarak; toplam 161 puan ile büyük finalin 3.sü Su Baher oldu!

Üçüncü puanlamada sırasıyla 7,7,8,10 puan alarak; toplam puanları doğrultusunda büyük finalin 2.si Sündüz oldu!

Dördüncü puanlamada sırasıyla  10,10,10,10 puan alarak; BÜYÜK FİNALİN ŞAMPİYONU BETÜL OLDU