Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi? İşte 29 Kasım Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan sürmeye devam ediyor. Haftanın son gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasında bir kişi yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini merak ediyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen ve birinci olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2019 14:52
Değiştirme Tarihi: 29.11.2019 15:42
Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi? İşte 29 Kasım Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta elenen isim belli oldu Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Doya Doya moda yarışmasında kimin elendiği, jüri üyelerinin verdiği kararla birlikte belli oldu. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde Kemal Doğulu tarafından açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında haftanın kazananı 83 puanla Sündüz oldu. Kemal Doğulu, birinciyi “Keşke Fransızca bilseydim de Sündüz birinci oldu” diyebilseydim sözleriyle duyurdu. Sündüz'e haftanın yıldızını temsil eden bir yıldız kolye armağan edildi. Sündüz’ü 82 puanla Ferdanur yakın takibe aldı.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta elenen isim Yaprak Sultan oldu.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI

EMEL BAŞKAN KİMDİR?

Aslen Konyalı olan Emel Başkan, 30 yaşında ve evli. 85 kilo ve 46 beden olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu belirterek rakiplerine hiç şans tanımadı.

YAPRAK SULTAN UZANMAZ KİMDİR?

33 yaşındaki Yaprak Sultan Uzanmaz, gurbetçi bir ailenin moda aşığı kızı. Fuar organizasyonları yapan Sultan Uzanmaz, 44 beden giyiyor ve Türkiye'nin en tarz kadını benim diyor.

MİRAÇ TORTULLU KİMDİR?

35 yaşındaki Miraç Tortullu aslen Giresunlu. Evli ve ev hanımı olan Miraç Tortullu 105 kilo 48 beden giyiyor. Moda için doğdum moda için yaşarım diyen Miraç Tortullu bir hayli iddialı..

SU BAHER KİMDİR?

21 yaşındaki Su Baher aslen İranlı ve öğrenci. 1 senedir Türkiye'de yaşayan Su Baher 42 beden ve 68 kilo ağırlığında. Türkiye'nin yeni moda starının kendisi olacağını söyleyen Su Baher, Doya Doya Moda'nın dikkat çeken isimlerinden.

FERDA NUR BAŞARAN KİMDİR?

23 yaşındaki Ferda Nur Başaran, büyük beden modellik yapıyor. Eğlenceli bir o kadar da dişli. 94 kilo olan Ferda Nur, 46 beden giyiyor.

BEYZA YILMAZ KİMDİR?

Haber spikeri olan Beyza Yılmaz 35 yaşında. 96 kilo olan Beyza Yılmaz 46 beden giyiyor.

SÜNDÜZ DURMAZ KİMDİR?

28 yaşındaki Sündüz Durmaz aslen Cezayirli. Evli ve 2 çocuk annesi olan Sündüz Durmaz, eski bir model. 44 bedende olan yarışmacı 84 kilo.