Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Erdoğan kaç beden?

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan kimdir? Sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Yarışmaya olaylı bir giriş yapan Aslı Erdoğan'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Erdoğan kaç bedendir?

Yayınlanma Tarihi: 28.09.2020 15:19
Değiştirme Tarihi: 28.09.2020 15:19
Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Erdoğan kaç beden?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen büyük beden moda yarışması programı Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Aslı Erdoğan'ın kim olduğu merak edilmeye başladı. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Erdoğan kaç beden?

DOYA DOYA MODA ASLI ERDOĞAN KİMDİR?

Doya Doya Moda'ya bu hafta katılan Aslı Erdoğan 23 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Aslı Erdoğan, aslen Bulgaristan göçmenidir. Mesleği Turizmcilik olan Aslı Erdoğan, 46 beden 1.77 boyundadır ve 88 kilodur. Kendisine en yakın isim olarak ve en beğendiği kişi olarak Özde'yi belirten Aslı Erdoğan, en beğenmediği ismiyse Zeynep olarak belirtti.