Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Melika Aslan kimdir? Melika Aslan kaç beden?

Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Melika Aslan kimdir sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışmanın izleyenleri tarafından sorgulanıyor. İranlı olan yeni yarışmacı Melika Aslan yarışmaya oldukça iddialı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çekti. Peki, Melika Aslan kimdir, kaç yaşındadır? Melika Aslan'ın bedeni kaç?

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 13:43
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 13:43
Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Melika Aslan kimdir? Melika Aslan kaç beden?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması Doya Doya Moda'da haftanın yeni gününde yeni yarışmacı Melika Aslan programa dahil oldu. Melika Aslan hakkında bilgi almak isteyen izleyiciler, yarışmacıyı internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki, Melika Aslan kimdir, kaç yaşındadır? Melika Aslan'ın bedeni kaç?

MELİKA ASLAN KİMDİR?

Melika Aslan, Sündüz'ü, Su Baher'i ve Betül'ü daha çok sevdiğini ancak Doya Doya Moda'da bulunan bütün yarışmacılara pozitif şekilde yaklaşacağını söyledi. 30 yaşında gayrimenkul danışmanlığı yapan Melika Aslan, annesi İranlı babası Elazığlı olan yarışmacı, oldukça iddialı olduğunu belirtti. 1.82 boyunda 100 kilo olan Aslan, 44 beden giyiniyor. Doya Doya Moda'ya katılma nedeni olarak da bu platformun yeteneğini ve tarzını gösterebileceği en iyi platform olarak tanımlıyor.