Doya Doya Moda'da şok! Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor mu? Kemal Doğulu neden ayrıldı?

Ekranların en sevilen ve en çok takip edilen büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'da takipçilerinin üzüleceği bir haber gündeme bomba gibi düştü. Yarışmanın sevilen jüri üyesi Kemal Doğulu, bugünkü programın tanıtımında, Doya Doya Moda'dan ayrılacağını duyurdu. Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı? İşte detaylar... 

Yayınlanma Tarihi: 25.12.2020 14:10
Değiştirme Tarihi: 25.12.2020 14:10
Doya Doya Moda'da şok! Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor mu? Kemal Doğulu neden ayrıldı?

TV8'de yaklaşık iki yıldır reyting rekorları kıran gündüz kuşağının en beğenilen yarışması Doya Doya Moda'da serüvene Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ile birlikte çıkan Kemal Doğulu'nun ayrılması sonrası programın takipçileri büyük bir şok yaşadı. Doya Doya Moda'nın 25 Aralık 2020 bölümü tanıtımında yer alan bölümde ayrılacağını duyuran Kemal Doğulu'nun bu sözleri sonrası jüri üyeleri ve yarışmacılar gözyaşlarına hakim olamadı.

Doya Doya Moda'nın jüri üyeliğini 2 yıla yakın bir süredir büyük bir leyfile yürüttüğünü ifade eden Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'dan neden ayrıldığına dair açıklamaları bu bölümde ekranlara gelecek. 25 Aralık 2020 Cuma günü yayımlanacak Doya Doya Moda'nın yeni bölümünü saat 14:00'ten itibaren TV8'den izleyebilirsiniz.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Magazin ve moda dünyasının ünlü ismi Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu olan Kadir Doğulu'nun kardeşidir. 5 kardeşin en büyüğü olan Kemal Doğulu, küçük yaşta kuaför olan kuzeninin yanında çıraklık yapmaya başladı.

Urfa Harran Üniversitesi‘nde Pazarlama Bölümü’nü kazandı. Kuzeni Zeki Doğulu’nun İstanbul‘da Kuaför dükkanında kariyerinin ilk adımlarını attı. Saç tasarımları yapan Kemal Doğulu, zamanla makyaj da yapmaya başladı. 

Kemal Doğulu, Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imaj danışmanlığını yaptı. Hande Yener'in sıngle çalışmasının fotoğrafçılığını üstlendi ve böylece tanınmaya başladı. 2014 Temmuz ayında İstanbul, Nişantaşı'nda bir kuaför salonu açtı.

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter‘in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda yarışmasıyla bozmuştu.