Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 31 Ocak 2020 Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan seviyesi her geçen gün artıyor. Haftanın final gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir kişi daha bu hafta yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini sorgulamaya başladı. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2020 14:52
Değiştirme Tarihi: 31.01.2020 15:50
Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 31 Ocak 2020 Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta hayallerine veda eden isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasında elenen isim, jüri üyelerinin verdiği kararın ardından belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 31 Ocak Doya Doya Moda'da elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında 31 Ocak Cuma günü final bölümünün kazananı Sündüz oldu. Sündüz altın kolyenin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim Cansel Demirelli oldu. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta Cansel Demirelli veda etti.