Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 24 Ocak Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan yükseliyor. Haftanın final gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir kişi daha bu hafta yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini sorgulamaya başladı. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte bu hafta elenen ve birinci olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2020 14:59
Değiştirme Tarihi: 24.01.2020 15:43
Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte 24 Ocak Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta hayallerine veda eden isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasında elenen isim, jüri üyelerinin verdiği kararın ardından belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 25 Ocak Doya Doya Moda'da elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında 25 Ocak Cuma final bölümünün kazananı Ferdanur Başaran oldu. 

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim Selin Küçük oldu. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta Selin Küçük veda etti.

DOYA DOYA MODA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda 17 Ocak'ta Emel, Sündüz ve Yaren haftanın en düşük puanları aldı. Jürifer kalan yarışmacıların en düşük puanları alan 3 yarışmacıdan birini elemesini istedi. En çok ismi yazılan kişi Yaren oldu. Yaren yarışmaya veda etti.