Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 23 Ekim Doya Doya Moda'da elenen isim!

Doya Doya Moda'da bir hafta daha geride kaldı. Son derece çekişmeli bir final gününün yaşandığı Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim belli oldu.  Yarışmanın sıkı takipçileri kimin eleneceğini öğrenmek için nefeslerini tuttu ve ekran başına kilitlendi. Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in oturduğu büyük beden moda programı Doya Doya Moda'da bu haftanın son gününde 23 Ekim Cuma günü haftanın birincisi kim oldu? Kim elendi? 

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 18:44
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 18:44
Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 23 Ekim Doya Doya Moda'da elenen isim!

Doya Doya Moda'da bugün yaşanan eleme heyecanından önce bir kişi haftanın birincisi oldu ve altın kolyeyi almaya hak kazandı! “En başarılı kombin ile günün puanlamasında haftanın birincisi kim oldu? Doya Doya Moda’da kim elendi?” soruları yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulandı. Peki, 23 Ekim Cuma Doya Doya Moda'ya veda eden yarışmacı kim oldu? 

23 EKİM DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Bugün Doya Doya Moda'da haftanın finali oldukça heyecanlı geçti! Haftanın son gününde yarışmaya veda eden isim ve ödülün sahibi olmaya hak kazanan yarışmacı belli oldu. Hafta boyunca topladığı 98 puanla, Doya Doya Moda'nın 15. haftasında birinci olan isim Doya Doya Moda Tuğçe oldu. Tuğçe, birincilik ödülü olan altın bileklik ve kolye setinin de sahibi oldu.

BU HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda son bölümünde günün konsepti 80'ler olarak belirlendi. Jüri, yorumlarını yapmasının ardından yarışmacıların aldıkları puanları da açıkladı. Bugünün puanı ve önceki 4 günün puanlarının genel toplamıyla birlikte eleme potasına çıkan 3 isim Rümeysa, Rabia ve Dilara oldu. Rabia, eleme potasına kaldığı için uzun süre gözyaşı dökerken, jüri ona bir şans daha vererek elenmediği haberini verdi. Doya Doya Moda'da bu hafta elenen isim, yarışmaya bu hafta katılan Dilara oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

23 EKİM DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Bugün Doya Doya Moda'nın konsepti "seksenler" olarak belirlendi. Yarışmacılar alışverişlerini Taksim'de tamamladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENMİŞTİ? (16 Ekim Cuma)

Geçen hafta, jüri üyesi Kemal Doğulu, haftanın birincisinin Doya Doya Moda Birben olduğunu belirtti. Birben, haftanın birinciliğini 98 puanla elde etti. Birben, haftanın birincisi olduğunu öğrendikten sonra büyük mutluluk yaşadı. Birben, 'Çok mutluyum, sesim titriyor şu an, toplam 12 hafta, 3 ay olmuştu. Bu haftadan sonra her hafta birinci olacağım' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da Birben'e haftanın ödülünü verdikten sonra, eleme potasına kalan isimlerini açıkladı. Doya Doya Moda'da eleme potasına kalan isimler Rümeysa, Sabiha ve Nazlı oldu. Yarışmada bir hafta daha kalacak ilk isim Rümeysa oldu. Kemal Doğulu daha sonra yaptığı açıklama ile potadan çıkan diğer ismin de Sabiha olduğunu ifade etti. Doya Doya Moda'da böylece elenen isim Doya Doya Moda Nazlı olarak belirlendi.