Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda 4 Eylül 2020 birincisi kim oldu? Kim kazandı?

Doya Doya Moda 4 Eylül yeni bölümünde yarışmacılar yine oldukça heyecanlıydı! Moda düşkünlerinin çok sevdiği yarışma programında bugün elenecek ismin kim olacağı merak edilirken, “Doya Moda'da 4 Eylül Cuma günü kim elendi? Günün birincisi kim oldu? 4 Eylül Doya Moda günün konsepti neydi? Doya Doya Moda'da ödül ne olacak?” soruları sorgulanmaya başladı! Peki, haftanın finalinde neler oldu? Merak ettiğiniz her şey haber detaylarında!

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 16:28
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 16:31
Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda 4 Eylül 2020 birincisi kim oldu? Kim kazandı?

Doya Doya Moda kim elendi? Kim kazandı? Doya Doya Moda’da haftanın finalinde tansiyon yükseldi, yeni bölümdeki rekabet yarışmaya yine damgasını vurdu. Haftanın birincisinin belirlendiği ve ödülün sahibinin açıklandığı haftanın finalinde neler olacağı da merak edilenler arasında yerini aldı. Peki, bugün Doya Doya Moda'dan kim elendi? Günün birincisi kim oldu? Ödül neydi? 4 Eylül Cuma günü Doya Doya Moda detayları haberimizde…

4 EYLÜL CUMA DOYA DOYA MODA’DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti "Kendi Kınalarına Gidiyorlar" olarak belirlenmişti. Yarışmacılar, bugün verilen 2 saatlik sürede Ümraniye'de alışveriş yaptı.

4 EYLÜL CUMA DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Bu haftanın birincisi 94 puan ile Nur İşlek oldu. Nur, yarışmaya katıldığı günden bu yana ilk kez haftanın birinciliğini elde etmiş oldu. 

Doya Doya Moda'da hafta boyunca topladıkları puanlar sonucunda eleme potasına üç isim kaldı. Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'da eleme potasına giren isimlerin Sabiha, Rümeysa ve Fulya olduklarını söyledi. Doya Doya Moda'da hafta boyunca en düşük puanı alan isim Fulya oldu ve yarışmaya veda eden isim oldu. 

4 EYLÜL 2020 DOYA DOYA MODA'DA ÖDÜL NEYDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi Nur İşlek, bu hafta altın kolyenin sahibi oldu.