Doya Doya Moda'da kim elendi? 2 Temmuz Perşembe Doya Doya Moda 2020'de Büyük Final öncesi günün 1.si kim?

Doya Doya Moda'da büyük finale bir gün kala elenerek yarışmaya veda eden isim yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı! 2 Temmuz Perşembe Doya Doya Moda'da sona kalan yarışmacılar arasında rekabet zirveye çıkarken; haftanın ve hatta yarışmanın son eleme gününde kimin yarışmaya veda edeceği merak ediliyordu. TV8 ekranlarının büyük beden moda programı sezona veda ederken; büyük finale son gün kala elenerek şampiyon olma hayalini geride bırakacak yarışmacı kim oldu? Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde kim elendi, günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda'da günün konsepti neydi? Aldığı toplam puanların sonucunda günün 1.si olan isim, günün sonunda yaşanan duygusal anlar, hepsi ve daha fazlası haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 15:57
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 16:19
Doya Doya Moda'da kim elendi? 2 Temmuz Perşembe Doya Doya Moda 2020'de Büyük Final öncesi günün 1.si kim?

TV8 sevilen moda yarışması Doya Doya Moda bu hafta 7 ay süren serüvenin sonunda büyük finalini yaparak yarışmanın en iyisini belirlemek için elemeli bir sistemde devam ediyor. Bugün yarışmaya veda edecek isim herkes tarafından merak edilirken; Doya Doya Moda'nın büyük finaline bir gün kala sona kalacak yarışmacıların kim olacağı da yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanıyor. Peki, 2 Temmuz Perşembe Doya Doya Moda'da kim elenecek? Doya Doya Moda'da büyük finale kimler kalacak? Bugün yarışmanın konsepti nasıl olacak? Türkiye'nin en şık büyük beden kadını olma hayaline kim veda edecek? İşte detaylar...

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA'DA BUGÜNÜN KONSEPTİ NEDİR?

Bugün yarışmacılar, ünlü isimlerin stil danışmanlığını yapan modacılar gibi giyinerek kombinlerini tamamlayacak.

Betül, Şebnem Bozoklu'nun stil danışmanı gibi giyinerek Gülşah Saraçoğlu'ndan esinlendiğinden bahsetti.

Su, bugün, Banu Alkan'ı sevdiği için onu anımsatan; onun stil danışmanlığını yapacak biri gibi kombin yaptığını belirtti.

Hanzade,  Sibel Can'ın stil danışmalığını yapan biri gibi giyindiğini ve ona göre bir kombin oluşturduğunu ifade etti.

Sündüz, Bülent Ersoy'un stil danışmanı olduğunu hayal ederek bir kombin oluşurduğunu söyledi.

Emel, Zerrin Özer'in stil danışmanlığını yaptığını varsayarak, Boğaz'da yemek yemeye gittikleri bir kombin ile hazırlandığını açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

2 TEMMUZ DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENDİ?

Büyük finale bir gün kala Doya Doya Moda'da bugün kimin elendiği belli oldu.

Bugün Doya Doya Moda’da;

Betül sırasıyla 2, 2, 2, 2 puan alarak,

Su sırasıyla 3, 3, 3, 4 puan alarak,

Hanzade sırasıyla 2, 3, 3, 2 puan alarak,

Sündüz sırasıyla 3, 5, 4, 5 puan alarak,

Emel sırasıyla 2, 2, 1, 4 puan alarak,

Geçtiğimiz haftadan bu yana en yüksek toplam puanın sahibi Betül olurken; 2 Temmuz Perşembe itibari ile totalde 93 puan alarak Doya Doya Moda'da elenen isim Emel Başkan oldu ve Türkiye'nin en şık büyük beden kadını olma hayallerine veda etti.

DOYA DOYA MODAYA VEDA EDEN EMEL BAŞKAN KİMDİR?
Doya Doya Moda'ya bugün veda eden; Aslen Konyalı olan Emel Başkan, 30 yaşında ve evli. 85 kilo ve 46 beden olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu düşünüyordu. 
Emel Başkan, geçtiğimiz günlerde diplomalarından ve sertifikalarından bahsetmişti fakat bahsettiği geçmişini jüriye ispat edememesi tartışmalara neden olmuştu. 
Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi'nden mezun olduğunu ve şu anda da adalet bölümünde okuduğunu ifade eden Emel Başkan ayrıca, uzlaştırmacı&profesyonel emlakçı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelerinin olduğunu belirtmişti. 
Annesi mücevher tasarımcısı, babası film çevirmeni olan Emel Başkan; yarışma sürecindeylen günlük dizi Yemin’de oynadığından bahsetmişti.

1 Temmuz Doya Doya Moda Yarışmacı Puanları Nasıldı?

Dün Doya Doya Moda jürileri Sündüz'e 8, Su'ya 17, Hanzade'ye 4, Betül'e 18, Gamze'ye 6, Emel'e 14 puan vermişti.
 

DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Geçtiğimiz haftadan bu yana aldığı puanlara bugünün puanları da eklenince 2 Temmuz 2020 Doya Doya Moda'da günün 1.si Betül oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA'DA KİMLER BÜYÜK FİNALE KALDI?

Büyük finale bir gün kala Doya Doya Moda'da sona kalan isimler: Sündüz, Su, Hanzade ve Betül oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA'DA DÜN KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da büyük finale çok az bir zaman kala yarışmacılar şıklıklarını sergileyip jüriden yüksek puan ve övgü almaya çalışmaya devam ediyor. Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü gününde yani dün, jüri sürpriz bir karara imza attı ve bir anda yarışmacılar neye uğradığını şaşırdı.

Cuma günü yapılacak olan büyük finali bekleyen yarışmacılara, podyuma çıkmalarından önce bir eleme yapılacağı açıklandı. Günün sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı Betül olurken, en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim ise Gamze oldu.

Gamze, Doya Doya Moda'dan elenerek 1.lik hayallerine veda etti.