Doya Doya Moda'da kim elendi? 1 Mayıs Doya Doya Moda haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu moda yarışmasının izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın final gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları birinci olabilmek adına tüm hafta mücadelelerini sürdürdü. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Birinci kim oldu? İşte 1 Mayıs Doya Doya Moda haftanın birincisi ve elenen isim.

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 16:14
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 16:21
Doya Doya Moda'da kim elendi? 1 Mayıs Doya Doya Moda haftanın birincisi ve elenen isim

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda'da haftanın final gününde birinci olan isim herkesi şaşırttı. Heyecan dolu yarışmada haftanın son gününde jüri, yarışmacıların hafta boyunca topladığı puanları hesapladı ve birinciyi ilan etti. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Birinci kim oldu?

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde elenen isim jürilerin verdiği kararın ardından belirlendi. Tüm hafta boyunca en az puanı toplayarak rakiplerinden daha az başarılı olan ismi jüri açıkladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ismi Zenan Karataş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Emel Başkan oldu. Emel altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.

Öte yandan Doya Doya Moda'da programın en başından beri yarışmada olan Emel, ilk defa birinciliğe ulaştı.