Doya Doya Moda'da bu hafta kim elenecek? Haftanın birincisi kim olacak? Doya Doya Moda'ya veda edecek isim...

"Doya Doya Moda'dan bu hafta elenen isim kim oldu" sorusunun cevabı, sevilerek izlenilen moda yarışmasının takipçileri tarafından şimdiden merak konusu. Haftanın final gününde, yani  bugün, tarzı ile gündem yaratacak yarışmacı kim olacak? Jürilerin yorumları nasıl gelecek? Tarzı ile şıklığını yarıştıran yarışmacılardan hangisi birinci seçilecek? Doya Doya Moda'da haftanın birincisi olabilmek için mücadele eden isimlerden hangisi birinci olacak? Hangi yarışmacı elendiği için TV8 ekranlarına veda edecek? Moda'nın kalbinin attığı ve değerli jüri üyeleri ile haftaiçi her gün birbirinden farklı konseptlerin sunulduğu Doya Doya Moda programı ile ilgili merak edilenlerin cevabı haber detaylarımızda... 

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 14:46
Değiştirme Tarihi: 15.05.2020 14:59
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elenecek? Haftanın birincisi kim olacak? Doya Doya Moda'ya veda edecek isim...

Doya Doya Moda'da her cuma günü olduğu gibi, bugün de heyecan dorukta. Haftanın birincisi olacak ve yarışmaya veda edecek isim şimdiden merak konusuyken, gözler 14.00 itibari ile ekranlara gelen programa çevrildi. Herkesin elenen ismi duymak için programın sonunu beklediği, haftanın birincisinin ise jüri tarafından nasıl puanlanacağını iple çektiği yarışma programı Doya Doya Moda'da bu hafta neler olacak?

Bu haftanın elenen ismi ve haftanın birincisi 14.00 itibariyle başlayan yarışma programının sonunda belli olacak. 

Haftanın birincisini ve elenen ismi, belli olur olmaz haberimizden öğrenebilirsiniz...

DOYA DOYA MODA'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira, Mezküre ve Emel oldu. Jürinin verdiği puanların ardından haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Mezküre oldu.

GEÇEN HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi, jüriler tarafından tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanının açıklanması ile belli oldu ve haftanın birincisi olan ismi netleşti. Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi Betül oldu. Betül altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.