6 Mart Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? | Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu?

6 Mart Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? | Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu?
Yayınlanma Tarihi: 06.03.2020 11:06
Değiştirme Tarihi: 06.03.2020 15:48

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan yükseliyor. Haftanın son gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir kişi daha bu hafta yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini sorgulamaya başladı. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte bu hafta elenen ve birinci olan isim.

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta hayallerine veda eden isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasında elenen isim, jüri üyelerinin verdiği kararın ardından belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 6 Mart Doya Doya Moda'da elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Doya Doya Moda yarışmasında 6 Mart 2020 Cuma günü yayınlanan bölümün kazananı Emel Başkan oldu. Birinci olan Emel haftanın ödülü olan altın kolyenin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim, Doya Doya Moda'da bu hafta yarışmaya veda etti. Doya Doya Moda'da bu hafta yarışmaya veda eden isim en düşük puanı alarak Aydan oldu.

BİR İSİM DAHA YARIŞMAYA VEDA ETTİ!

Doya Doya Moda'da bu hafta zorunlu bir eleme yaşandı. Yarışmacılar arasında yer alan Reva, ailesinde yaşanan sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan kendi isteğiyle çekildi. Bu kararın ardından bu hafta yarışmadan ayrılan isimler Aydan ve Reva oldu.