Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın finalinde elenen ve birinci olan isim

Doya Doya Moda'da bu hafta kimin elendiği, heyecan dolu yarışma programı Doya Doya Moda'nın finali yaklaşırken, izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi belli olurken, eleme esnasında ise büyük bir şok yaşandı. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın finalinde elenen ve birinci olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 16:18
Değiştirme Tarihi: 01.06.2020 14:48
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın finalinde elenen ve birinci olan isim

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, hafta içi her gün büyük bir keyifle izlenen moda yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın final gününde yarışmacıların tüm puanı toplandı ve en düşük puanı alan isim yarışmaya veda. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Gamze, Melika ve Emel Başkan oldu. Haftanın en düşük puanını alan ve elenen isim ise herkesi şoke etti. Jüri sürpriz bir karara imza atarak bu haftanın elenen isimlerini Gamze ve Emel olarak belirledi. Fakat daha sonra bu kararın şaka olduğunu belirtti ve yarışmacılar sevinçten çılgına döndü. Bu hafta elenen kimse olmadı.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi 82 puanla Sündüz oldu. Sündüz altın kolyenin de sahibi olan isim oldu.