Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, hafta içi her gün büyük bir keyifle izlenen moda yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın final gününde yarışmacıların tüm puanı toplandı ve en düşük puanı alan isim yarışmaya veda. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim.

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 15:50
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 16:37
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen büyük beden yarışması Doya Doya Moda'da haftanın final günü geldi. Haftanın final gününde yarışmacılar podyuma çıktı ve şıklıklarını konuşturdu. Yarışmacılar hafta boyunca topladıkları puanlarla haftanın final gününde karşı karşıya geldi. Final gününün puanlaması sonrası en çok puanı alan ve birinci olan yarışmacı belli oldu. En az puanı alan yarışmacı ise yarışmaya bu hafta veda etti. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Tuğçe Kızıler ve Emel Başkan oldu. Haftanın en düşük puanını alan ve elenen isim Tuğçe Kızıler oldu. Tuğçe Kızıler böylelikle 2. haftasında yarışmaya veda etti.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Su Baher oldu. Su Baher altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.