Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 6 Aralık Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan sürmeye devam ediyor. Haftanın son gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasında bir kişi yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini merak ediyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen ve birinci olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 15:44
Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 15:44
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 6 Aralık Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta elenen isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya moda yarışmasında kimin elendiği, jüri üyelerinin verdiği kararla birlikte belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında 6 Aralık bölümünün kazananı 96 puanla Miraç Tortumlu oldu. 

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim Beyza Yılmaz oldu. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta Beyza Yılmaz veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

BEYZA YILMAZ KİMDİR?

Haber spikeri olan Beyza Yılmaz 35 yaşında. 96 kilo olan Beyza Yılmaz 46 beden giyiyor.