Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 3 Ocak 2019 Doya Doya Moda'da haftanın birincisi

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan seviyesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın son gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir kişi daha bu hafta yarışmaya veda etti. Sevilen yarışma programının takipçileri kimin elendiğini sorgulamaya başladı. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte bu hafta elenen ve birinci olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2020 14:41
Değiştirme Tarihi: 03.01.2020 15:38
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 3 Ocak 2019 Doya Doya Moda'da haftanın birincisi

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta hayallerine veda eden isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasında elenen isim, jüri üyelerinin verdiği kararın ardından belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 3 Ocak 2019 Doya Doya Moda'da elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında 3 Ocak 2019 bölümünün kazananı Yaren Medin ve Su Baher oldu. İki isimde en yüksek puana sahip olduğu ve puanları aynı olduğu için bu haftanın birincileri oldu. Kazanan isimler altın yıldız kolyenin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim Ahsen oldu. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta Ahsen veda etti.