Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 13 Mart Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? İşte 13 Mart Cuma Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim
Yayınlanma Tarihi: 13.03.2020 15:37
Değiştirme Tarihi: 13.03.2020 16:19

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan seviyesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Yeni yarışmacıların da katıldığı haftanın son gününde şıklıklarını konuşturan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir kişi daha bu hafta yarışmaya veda etti. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte bu hafta elenen ve birinci olan isim.

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta hayallerine veda eden isim belli oldu. Birbirinden iddialı ve renkli yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasında elenen isim, jüri üyelerinin verdiği kararın ardından belirlendi. Öte yandan haftanın birincisi kritik eleme öncesinde açıklandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte 13 Mart Cuma Doya Doya Moda'da elenen ve birinci olan isim.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında 13 Mart Cuma bölümünün kazananı yeni yarışmacı Özde oldu.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta ilginç dakikalar yaşandı. Geçtiğimiz hafta Ferdanur'un diskalifiye olmasının ardından bu hafta jüriler yarışmadan kimsenin elenmeyeceğini açıkladı. Böylelikle Doya Doya Moda'da bu hafta kimse elenmedi.